Hakkımızda

Gümrük Müşavirliğinde Çözüm Ortağınız

Gümrük müşavirliği firmaları, normal şartlarda gümrük müşavirliği alanında hizmet verir. Biz ise, müşavirlik dışında ihracat alanında uzman olan ekiplerimiz ile ihracat yapan müşterilerimizin dış ticaret alanında da çözüm ortağıyız. Tüm gümrüklerde aktif olup iş takibi günlük olarak yapılmaktadır.

Dış ticarette işlemlerin doğru yapılması kadar hızında önemini bilen uzman kadromuz, işin gerekliliğini yerine getirebilmek için şirketimizdeki tüm departmanlardan gerekli desteği almaktadır.

Gümrük mevzuatı çerçevesinde, firmanız lehine her türlü yasal ve pratik çözümü üretebilecek bilgi ve deneyime sahip bulunmaktayız. Amacımız deneyim ve tecrübemiz ile meslek heyecanımızı sizlerle paylaşmak, sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet verebilmektir.

Misyonumuz

  • Müşteri Memnuniyeti
    Farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleyebilmek ve daha iyi iletişim kurabilmek amacıyla müşteri temsilcisi sistemi ile çalışılmaktadır.
  • Hızlı ve Kaliteli Hizmet
    Tüm gümrükleme sürecinde kalite standartlarına tam anlamıyla uyularak işlem yapılmaktadır. En kısa sürede ve hatasız olarak bitirmeyi hedeflemekteyiz.
  • Güvenilir Hizmet
    Gümrük işlemleri trafiğinden beklenen sıfır hata ile malın ülkeler arası naklidir. Bu süreci sizin lehinize en iyi şekilde yönetiyoruz.

Gümrük müşavirliği sektöründe uzman olan ekibimiz, bütün gümrük sürecinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.